Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím
pošli tiskni

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky se vztahují pouze na koncové spotřebitele. Uzavřená smlouva se řídí zákonem č. 40/1964 Sb.občanským zákoníkem.

Objednávky

Objednávky pořízené prostřednictvím internetového obchodu na www.vysivanerucniky.cz jsou považovány za závazné.

Po odeslání objednávky musí objednávající obdržet kopii své objednávky na e-mail.

Z důvodu zakázkové výroby je dodací lhůta produktů od 3 do 7 dnů. V případě objednávky nad 100 ks, může být dodací lhůta až 30 dní.

Zboží bude doručeno na adresu uvedenou v objednávce, proto je třeba řádného vyplnění veškerých povinných údajů, včetně telefonu v objednávce. Objednané zboží je zasíláno výhradně na dobírku.

Způsob platby

Platbou předem na účet - Z důvodu zakazkové výroby je nutné platbu provést předem na účet č. 30201030/2010 spolu s variabilním symbolem objednávky, který obdržíte ve Vaší objednávce.

Způsob dopravy

Doporučenými zásilkami České pošty s.p. - standardní doba doručení zákazníkovi je 1-3 pracovní dny od odeslání e-shopem. V případě, že Vás poštovní doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště a do schránky Vám bude vloženo Oznámení o uložení zásilky. Na poště bude balíček uchován maximálně 7 dnů. Cena poštovného při zaslání na dobírku je 150 Kč. Ceny platí pro celou ČR. Pro Slovensko je cena poštovného 300 Kč.

Zásilku od České pošty si vždy pozorně prohlédněte a pokud balík vykazuje jakékoli známky mechanického poškození odmítněte jej převzít. V případě, že to bude možné, otevřete zásilku před poštovním doručovatelem. Pokud bude jevit známky poškození, balík okamžitě reklamujte. Pokud balík s poškozením převezmete a na tuto skutečnost přijdete později, pošta reklamaci neuzná.

Reklamační řád

Případné reklamace vyřizujeme dle reklamačního řádu, v souladu s Občanským zákoníkem a se Zákonem o ochraně spotřebitele. Při zaslání reklamace, nezapomeňte přiložit kopii prodejního dokladu.

V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo platí pro nákupy fyzických osob, nikoli podnikatelů na IČO. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího platí pouze v případě doručení zboží na dobírku a nevztahuje se na osobní převzetí zboží v místě prodávajícího. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedených podmínek.

Zašlete nám zboží s písemnou zprávou obsahující informaci o odstoupení od smlouvy. Pro kladné vyřízení Vašeho odstoupení od smlouvy musí být dodrženo následující:

  • - musí být v nepoškozeném originálním obalu
  • - musí být kompletní včetně etiket a dalších doplňků
  • - musí být nepoškozené
  • - musí být přiložen originální doklad o koupi
  • - musí být nepoužité

Zboží posílejte doporučeně (nikoliv na dobírku). Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Poštovní poukázkou peníze zasílat nelze. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek neakceptujeme odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Výměna zboží

Jestliže dojde k chybnému výběru, zašlete nepoužívaný a nepoškozený výrobek zpět a my Vám jej vyměníme, účtovat budeme samozřejmě pouze poštovné a balné.

Ochrana osobních dat

Respektujeme vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout plnohodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím a nebudou nikdy poskytnuty žádnému třetímu subjektu, s výjimkou přepravce. Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše stanovených podmínek.

Prodávající zpracovává osobní údaje po celou dobu platnosti registrace a dále po dobu 5 let od zrušení registrace či splnění smlouvy, nebyla-li registrace provedena, a to za účelem realizace služeb prodávajícího, vedení účtu, zařazení do databáze, dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací, využití pro marketingové potřeby prodávajícího a za účelem zasílání obchodních sdělení.

Provedením objednávky souhlasíte se zasláním obchodního sdělení a to v maximální frekvenci 1x za rok.

© 2009 - VysivaneRucniky.cz

Vzhledem ke skutečnosti, že přijímáme platby pouze předem na účet nevztahuje se na nás EET.

Košík

Novinky

Akce